Współpraca

Wymiana banerĂłw

Jest to najczęściej podejmowana forma współpracy pomiędzy portalami internetowymi. Polega na wzajemnym zamieszczaniu banerów na stronach. Jeżeli tematyka Państwa strony to Japonia, kultura/popkultura japońska, manga i anime, fantastyka, bądź inne pokrewne dziedziny, chętnie podejmiemy z Państwem współpracę. Banery umieszczone będą w rotatorze na stronie głównej oraz w dziale współpraca.

 

Patronat medialny konwentu

Chętnie podejmiemy z Państwem szerszą współpracę, jako z naszymi Patronami Medialnymi. Dla przedstawicieli portali internetowych proponujemy: oczywiście wzajemną wymianę banerów na stronach internetowych. Ponadto Państwa logo znajdować się będzie w 2000 - 2500 sztuk informatorów rozdawanych każdemu uczestnikowi oraz kilkuset plakatach promujących konwent. Dodatkowo oferujemy Państwu pulę biletów na festiwal dla przedstawicieli redakcji. Z Państwa strony zależałoby nam na umieszczeniu w widocznym miejscu naszego baneru na stronie internetowej. Częstego i systematycznego umieszczania newsów odnośnie konwentu. Promowania wydarzenia w czasie audycji,spotów, druku w formie reklamy itp., relacji (najlepiej pozytywnej ;) ) bądź fotorelacji z konwentu. Udostępnienia zdjęć do galerii konwentu.

 

Współpraca stała

Facebook oraz newsy
Dla stałych Partnerów, proponujemy podpięcie fanpage`ow na FB oraz umieszczania newsów na naszej stronie głównej. Dodatkowo wszystkim naszym Partnerom oferujemy 25% zniżki na płatne formy reklamy podczas konwentu.

 

Jesteśmy otwarci na każdą inną formę współpracy.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na: media@miohi.pl